Narva-Jõesuu
Valla uudised
Sündmused
Haldusreform
Kirde noored
Mihhail Stalnuhhin ja Veikko Luhalaid kohtusid pikaaegse „tüliõuna“ - omavalitsuste vahelise kergliiklustee asjus
Esmaspäeval, 24. aprillil kohtusid riigikogu liige Mihhail Stalnuhhin ja Vaivara vallavanem Veikko Luhalaid, et arutada ajakirjanduses palju kõneainet tekitanud Narva linna ja Vaivara valla vahelise kergliiklustee küsimust.

„Kuna majandus- ja taristuminister Kadri Simson palus Mihhail Stalnuhhinil aidata selgust tuua juba kümme aastat kirgi üles kütnud Narva linna ja Vaivara valla vahelise kergliiklustee teemasse, siis saigi kohtumine täna teoks,“ rääkis Luhalaid.

Vaivara vallavanem tutvustas riigikogu liikmele projekti tänast seisu Vaivara valla seisukohast vaadatuna. Meenutati ka vanu erimeelsusi antud tee projekteerimisel. Koos tuldi järeldusele, et üles kerkinud probleemid pole põhimõttelised, vaid tekkinud oskamatusest või tahtmatusest läbirääkimisi pidada ja partnerite seisukohtadega arvestada.

Tõdeti, et ühisprojekt peab kasu tooma kõigile projektis osalejatele ja lepiti kokku, et juba lähiajal tuleks kohtuda Narva linna esindajatega ja veelkord kergliiklustee teema läbi arutada, leidmaks kõiki osapooli rahuldavat tulemust.

Lisa kalendrisse
Kontaktid
Valla ametnikud ja töötajad
Vallavolikogu
Tähtsad telefonid
Partnerid
Eelinfo
KALENDER
prev Oktoober 2018 järgmine
E T K N R L P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Jälgi meid facebookis |