Narva-Jõesuu
Valla uudised
Sündmused
Haldusreform
Kirde noored
Vaivara lasteaed on KEELEKŪMBLUSASUTUS 2015
Tagasi
 
22.-23. oktoobril leidis Tallinnas, Audentese Erakoolis aset juba traditsiooniks saanud keelekümblusprogrammi aastakonverents, seekordse konverentsi alateemaks oli "Keelepädevus aineõppes", millega tähistati keeleaspekti olulisust ning tähendust ainetunnis ja aineõpetaja töös.
        Neljandat aastat anti välja keelekümblusprogrammi kvaliteediauhinnad, millega tunnustatakse keelekümblusprogrammiga liitunud haridusasutusi silmapaistva panuse eest keelekümblusprogrammi rakendamisse ja arendamisse.
Selle aasta KEELEKÜMBLUSASUTUS 2015 tiitli vääriliseks hinnati Vaivara lasteaeda, Maardu gümnaasiumi ja Kohtla-Järve lasteaeda "Rukkilill".
        „Meil on tublimad õpetajad ja töötajad. Suurepärane ja toetav kogukond ja koostööpartnerid,“ avaldas rõõmust pakatav Vaivara Lasteaia direktor Margit Maksimov edu saladuse, tänades samas kõiki, tänu kellele see kõrge tunnustus võimalikuks sai. „Me täname kõiki ja oleme väga õnnelikud sellise tunnustuse üle! Vaivara lasteaia pere on suurepärane meeskond ja selle täiega ära teeninud! Meil on kõige vahvamad lapsed ja lapsevanemad,“ kinnitas Maksimov, lisades, et Vaivara lasteaia puhul tõsteti esile just tugevat koostööd erinevate huvirühmadega.
        Innove keelekümbluskeskus korraldas keelekümbluskonverentsi juba 15. korda. Konverentside korraldamine sai alguse 2001. aastal sooviga luua ettekannete ja aruteluga alus keelekümblusvõrgustiku liikmete meie-tunde kujunemisele, jagada keelekümblusprogrammi edulugusid ja rahvusvahelisi kogemusi, tutvustada programmi uuringute tulemusi ja tugevdada võrgustikku. Aastakonverentsil vaadatakse tagasi tehtule ja seatakse uusi sihte.

Lisa kalendrisse
Kontaktid
Valla ametnikud ja töötajad
Vallavolikogu
Tähtsad telefonid
Partnerid
Eelinfo
KALENDER
prev Mai 2024 järgmine
E T K N R L P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Jälgi meid facebookis |