Vallavolikogu liikmete kontaktandmed
NIMI AMETIKOHT TELEFON E- POST
Heiki Luts Volikogu esimees
vastuvõtu ajad
5030201 heiki.luts@vaivara.ee
Aare Objartel Volikogu aseesimees 5104144 aare.objartel@vaivara.ee
Angelina Pällo Volikogu aseesimees 58027750 angelinaspost@gmail.com
Jevgeni Hohlov Volikogu liige 55685274 jevgeni.hohlov@gmail.com
Aleksei Furminski Volikogu liige 5030261 afurminski@gmail.com
Irina Klishina Volikogu liige 56637841 klishina.irina119@gmail.com
Margit Maksimov Volikogu liige 5254590 margit.maksimov@gmail.com
Evald Teetlok Volikogu liige 56481495 evald.teetlok@mail.ee
Irina Talalajeva Volikogu liige 55652801 irina.talalajeva@mail.ee
Meelis Kaljurand Volikogu liige 5142179 meelis.kaljurand@vaiko.ee
Ilme Pilden Volikogu liige 56658500 ilmepilden@gmail.com
Kontaktid
Valla ametnikud ja töötajad
Vallavolikogu
Tähtsad telefonid
Partnerid
Eelinfo
KALENDER
prev Oktoober 2017 järgmine
E T K N R L P
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29