Kontaktandmed
Registrinumber 75010200 Faks: 392 9001 Tigupost: Pargi 2 Sinimäe 40101 Ida-Virumaa
Vastuvõtuajad: esmaspäev 9.00-13.00; 14.00-17.00, kolmapäev 15.00-19.00
Puhkusel olijad ...
Ametikoht Nimi Telefon  
vallavanem Veikko Luhalaid 5035714 veikko.luhalaid@vaivara.ee
abivallavanem Mati Männisalu 392 9010, 5084170 mati.mannisalu@vaivara.ee
finantsjuht Aleksandr Pahhomov 392 9008, 53483492 aleksandr.pahhomov@vaivara.ee
     
Vallakantselei    
vallasekretär Veronika Stepanova 51937693
392 9004
veronika.stepanova@vaivara.ee
vallasekretäri abi Eret Laht 392 9000
392 9006
vaivara@vaivara.ee
eret.laht@vaivara.ee
infojuht
Alar Tasa 392 9005, 506 9345 alar.tasa@vaivara.ee
vanemraamatupidaja
Nelja Nõmmann 392 9007 nelja.nommann@vaivara.ee
raamatupidaja Erika Pällo 392 9007 erika.pallo@vaivara.ee
     
Sotsiaalosakond    
sotsiaalosakonna juhataja   392 9015;
5853 8424
kadi.koppe@vaivara.ee
lastekaitsespetsialist   392 9014; 59190851 anne.terner-boiko@vaivara.ee
hoolekandetöötaja
Niina Viholainen 392 9014;
3390322;
59125020
niina.viholainen@vaivara.ee
autojuht Alexander Sozinov 53022311  
       
Maaosakond    
maaosakonna juhataja
Kodanike vastuvõtt eelregistreerimisega
Irina Doroš 392 9003, 5257650 irina.doros@vaivara.ee
maakorraldaja
Kodanike vastuvõtt eelregistreerimisega
Maarika Anger 392 9009 maarika.anger@vaivara.ee
abimaakorraldaja Sulev Sarv 392 9003 sulev.sarv@vaivara.ee
teedespetsialist
 
koht täitmata 392 9016  
keskkonnakaitse-inspektor Jaan Metsis 392 9012
5173150
jaan.metsis@vaivara.ee    
     
Majandusosakond    
abivallavanem (osak. juhataja) Mati Männisalu 392 9010, 5084170 mati.mannisalu@vaivara.ee
juhiabi      
ehitusspetsialist
Kodanike vastuvõtt eelregistreerimisega
Alla Jaškina 392 9013 alla.jaskina@vaivara.ee
planeeringuspetsialist Raim Sarv 392 9011, 53329984 raim.sarv@vaivara.ee
infotehnoloog Dmitri Sedinin 392 9005; 5131435 dmitri.sedinin@vaivara.ee
koristaja Aili Koppe    
     
Lisakontaktid    
Volikogu esimees Heiki Luts 5030201 heiki.luts@vaivara.ee
Huvikeskus Keio Soomelt 58200429 huvikeskus@vaivara.ee
Sinimäe Põhikool Evald Teetlok 397 4233
56481495
kool@sinimae.edu.ee
Vaivara Lasteaed Julia Ložkina 59194348 lasteaed@vaivara.ee
Sinimägede muuseum Ivika Maidre 56474552 muuseum@vaivara.ee
       
Kontaktid
Valla ametnikud ja töötajad
Vallavolikogu
Tähtsad telefonid
Partnerid
Eelinfo
KALENDER
prev Märts 2017 järgmine
E T K N R L P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31