Komisjonid
Juhtkomisjon
Esimees:  Heiki Luts (vallavolikogu esimees)
Liikmed:  Aare Objartel (vallavolikogu aseesimees), Veikko Luhalaid (vallavanem)
 
Koosolekute ajad, kohad, juhatajad ja protokollijad:
  • 21.09 kl 14.00 Narva-Jõesuu - juhataja Raivo Murd, protokollija Marina Sorgus
  • 10.10 kl 9.30 Sinimäe -  juhataja Heiki Luts, protokollija Veronika Stepanova
Protokollid
 
Haridus- ja noorsootöö komisjon
Esimees:  Margit Maksimov (vallavolikogu haridus- ja noorsootöö komisjoni esimees ja Vaivara Lasteaia direktor),
Liikmed:  Evald Teetlok (Sinimäe Põhikooli direktor, vallavolikogu liige),
Anne Terner-Boiko (lastekaitsespetsialist)

Koosolekute ajad, kohad, juhatajad ja protokollijad:
  • 14.09 kl 13.00 Narva-Jõesuu Kool - juhataja Natalja Mjatsina, protokollija Margit Maksimov
  • 19.09 kl 13.00 Sinimäel (kool) -  juhataja Margit Maksimov (margit.maksimov@gmail.com,  protokollija Natalja Mjatsina (natalja.mj@gmail.com)
Protokollid

Kultuuri, vabaaja ja turismikomisjon
Esimees: Irina Klishina (vallavolikogu kultuuri- ja spordikomisjoni esimees),
Liikmed:  Keio Soomelt (Vaivara Huvikeskuse juhataja), Ivika Maidre (Vaivara Sinimägede Sihasutus), Kersti Objartel (MTÜ esindaja)
 
Koosolekute ajad, kohad, juhatajad ja protokollijad:
  • 14.09 kl 15.00 Narva-Jõesuu (Barracuda) - juhataja Keio Soomelt, protokollija Ivika Maidre
  • Teine koosolek lepitakse kokku 14.09
Protokollid
 
Sotsiaalteenuste ja -toetuste komisjon
Esimees:  Evald Teetlok (vallavolikogu sotsiaalkomisjoni esimees),
Liikmed: Kädi Koppe (sotsiaalosakonna juhataja ülesannetes), Aare Objartel (vallavolikogu aseesimees)
 
Koosolekute ajad, kohad, juhatajad ja protokollijad:
  • 14.09 kl 9.00-12.00 Sinimäe, Pargi 2 - juhataja Evald Teetlok, protokollija Kädi Koppe
  • 27.09 kl 13.00 Narva-Jõesuu, Koidu 25 -  juhataja Ülar Uusküla, protokollija Sirje Neeme
Protokollid
 
Kommunaalmajanduse, ettevõtluse ja ühistranspordikomisjon
Esimees:  Aleksei Furminski (vallavolikogu eelarve- ja majanduskomisjoni esimees),
Liikmed:  Mati Männisalu (abivallavanem), Heiki Luts (KA VAIKO AS juhatuse liige)
 
Koosolekute ajad, kohad, juhatajad ja protokollijad:
  • 14.09 kl 9.00 Vaivaras – juhatab ja protokollib Vaivara
  • 28.09 kl 9.00 Narva-Jõesuus -  juhatab ja protokollib Narva-Jõesuu
Protokollid
 
Maaelu ja keskkonnakomisjon
Esimees:  Meelis Kaljurand (vallavolikogu keskkonnakomisjoni esimees)
Liikmed:  Irina Doroš (maaosakonna juhataja), Jaan Metsis (keskkonnakaitse inspektor)
 
Koosolekute ajad, kohad, juhatajad ja protokollijad:
  • 16.09 kl 9.00 Narva-Jõesuus - juhataja Olga Batluk, protokollija Inge Muskina
  • 30.09 kl 9.00 Vaivaras -  täpsustatakse
Protokollid
Kontaktid
Valla ametnikud ja töötajad
Vallavolikogu
Tähtsad telefonid
Partnerid
Eelinfo
KALENDER
prev August 2017 järgmine
E T K N R L P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31